mama str

 

 

                            strona k

 

                          klaudia

 

                          IMG-20230212-WA0000

 

 

 Dr Beata Mackiewicz

 Ukończyłam studia lekarsko-dentystyczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 1988r. Posiadam specjalizację II stopnia z Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją i wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz stale pogłębiam swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Pod moim okiem kształciło się wielu lekarzy, a praca nadal jest dla mnie pasją. Czas wolny lubię spędzać na długich spacerach z psem, żeglując lub podróżując.

 

 Dr Karolina Mackiewicz - Wyrkowska

Kontynuując rodzinną tradycję podjęłam naukę i ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2016r. Szkoliłam się pod okiem wielu specjalistów i planuję dalszą naukę zgodnie z najnowszymi wytycznymi w świecie stomatologicznym. 

 

 

Dr Klaudia Sulima

Ukończyłam studia lekarsko - dentystyczne w Lublinie w 2021r. Interesuje mnie chirurgia stomatologiczna. Wolne chwile lubię spędzac aktywnie,  na świeżym powietrzu.

 

Dr Maciej Dziekoński

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studia na kierunku Lekarsko-Dentystycznym zakończyłem z wyróżnieniem w 2018 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Uzyskałem wysoki wynik z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego dzięki czemu w 2019 roku rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Stomatologicznej, która jest moją pasją.
Nieustannie poszerzam swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.
W pracy kładę nacisk na bezbolesne leczenie ,profesjonalizm i miłą atmosferę 
Prywatnie interesuję się koszykówką i gotowaniem.

 

Higienistka Stomatologiczna - Karolina Bubel 

Ukończyła kierunek Asystentki i Higienistki Stomatologicznej w Białymstoku, oraz kierunek Technik Dentystycznych. W naszym gabinecie zajmuje się zabiegami profilaktycznymi, takimi jak: usunięcie kamienia czy piaskowanie.